Červen 2014

Končím...

19. června 2014 v 19:25 | Ami
Ahoj, lidi!

Je to tady...Končím, stěhuju se! Chci začít s čistým štítem a od začátku, protože tenhle blog upadá, ale musím říct, že se skoro dožil 1 rkou! Takže prosím SB, aby si přepsali mou adresu a koukněte sem:

http://amiarnerll.blogspot.cz/

Ještě to není úplně hotové, ale to jsou jen maličkosti! Takže doufám, že se nenaštvete a kouknete tam! Případné otázky pište sem do komentů, ale nejlepší by bylo na naový blog. Vím, že je to strašně stručné, ale...Nechci to nijak zvláště rozvádět.
Snad mi odpustíte a někdy pochopíte...

Ami

Sebastian

8. června 2014 v 9:51 | Ami
Ahoj lidi!
Divíte se, že ještě žiju? Tak žiju a omlouvám se za mou neaktivitu! Ale teď musím vylepšit známku z matiky a fyziky! Úžasný!
Ale mám pro vás takový popis mého miláčka ze ZM! Kterou některým posílám na e-mail, ale na to taky prdím :D Popis si vyžídala před nějakou dobou Ell, takže... :D
Snad se vám aspoň tohle bude líbit, i když je to krátké!


Kouká na mě kluk.
Podívám se na něj, ale přes oči zalité slzami skoro nic nevidím, a když už jo, tak rozmazaně. Popotáhnu a otřu si opuchlé oči hřbetem ruky. Uklidni se. Uklidni se.
Zavřu oči a po tváři mi steče ještě jedna slza. Neřeš to, je to debil a ignorantskej kretén, kterej se vyspal s tvojí nejlepší kamarádkou. Při téhle myšlence se mi málem spustil další proud slz.
Někdo mě chytne za paži. ,,Hej! Jsi v pohodě?" Zadívám se do tváře toho, kdo na mě promluvil. Je to kluk, samozřejmě. A je to ten, kterej na mě předtím zíral. Teď na něj prozměnu zírám já. A mám proč!
Je to vyšší mladík. Na pohled vypadá normálně, ale když si ho pořádně prohlédnu, tak tak nevypadá.
Má obličej s trvdými rysy. Do obličeje mu padají polodlouhé středně hnědé vlasy, které mu částečně zakrývají zářivě zelené oči, orámované hustými řasami. Pod upnutým trikem se mu rýsují svaly a bože...Je tak...Cool a je prostě boží a sexy!
Bože! Od kdy myslím a chovám se jako naprostá puberťačka?
Nikdy jsem takového kluka neviděla. Je něčím zvláštní a tak nějak mě přitahuje. S klukama se moc nebavím a hlavně ne s takovýma týpkama, jako je tady ten.
,,Tak jsi v pořádku?" Nejspíš jsem na něj zírala s otevřenou pusou, soudě podle toho, jak se na mě dívá. Prudce zamrkám a přikývnu. ,,Jo, jenom..." Zabodnu pohled do země, aby neviděl, jak se mi chvěje spodní ret.
Chytí mě za bradu a já - bohužel - udělám příšernou prkotinu. Přestanu se ovládat a...Všechno je v hajzlu!